Народні умільці створили новий водний транспортний засіб – БУХЛОДКА

Рубрика: Рибацькі приколи

     05-03-19-01На металевий човен встановили кузов УАЗа 452 моделі, в народі буханка. Від з’єднання двох слів БУХАНКА і ЛОДКА пішла назва – БУХЛОДКА. Незважаючи на непоказний вигляд і на не серйозну на перший погляд назву, цей човен має велике практичне застосування, інформує лента.ру (ФОТО)

     В кузові старенького УАЗа пасажири човна можуть сховатися від негоди. Бухлодка дуже подобається місцевим жителям своєю практичністю, а приїжджі рибалки і туристи в повному захопленні від такого оригінального транспортного засобу.

     «Бухлодка» знадобилася жителям російського села Полднєвоє в Астраханській області для переправи до районного центру.

      «Так вже розташована Астраханська область, що всі низові села знаходяться на островах. Ці річки є судноплавними, тому на них неможливо поставити мости. Через це є поромні переправи », – пояснила глава муніципального утворення Ірина Герасимова.

05-03-19-01

     Капітан унікального судна Дамір Алієв назвав винахід ексклюзивним і зазначив, що такого більше немає ніде, а місцеві жителі підкреслили, що всі туристи в захваті від «бухлодки».

     Після успішних практичних випробувань експериментальної моделі БУХЛОДКИ, ймовірно Ульянівському Автомобільному Заводу слід додати цю модифікацію в серійну лінійку і приступити до масового виробництва.

     Ознайомитися також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree