У Китаї риби ходять пішки по суші – переходять з однієї водойми в іншу

Рубрика: Рибацькі приколи

    26-05-20-01У китайському місті Чаочжоу зняли відео на якому видно як безліч невеликих рибок самостійно рухаються по суші. Таке явище трапляється, коли якість води в рідній водоймі рибі не підходить, і вона направляється на пошуки нової водойми. Оце був би шок, якщо б наші рідні карасі і коропи почали прогулюватися вулицями (ФОТО і ВІДЕО)

    На півдні Китаю, в провінції Гуандун, в одній з водойм після дощу помутніла вода. З цього незначного, здавалося б, явища природи почалася справжня Одісея для риб, які до того безтурботно коротали свій вік у водах китайської річки. І цей рух, який нагадує про перші дні еволюції, місцеві жителі змогли записати на камеру.

    Відео з китайського міста Чаочджоу 18 травня опублікував портал Newsflare. На ньому анабас, або ж риби-повзуни, вирішили вибратися зі свого водоймища і відправитися в подорож.

26-05-20-01

     Причатком для такої дивної поведінки риб став дощ, через який погіршилася якість води в рідній водоймі анабас. Для цього виду вилазки на сушу – звичайна справа (нехай і не завжди в таких кількостях). Справа в тому, що у них є особливий орган дихання, що дозволяє жити без води протягом декількох годин, а часом навіть цілу добу. Якщо ставок або озеро, в якому живуть анабас, пересихає, вони переселяються куди-небудь ще.

     Пересуватися по суші рибам дозволяють їх сильні плавці. Відомі випадки, коли анабас забиралися на камені або навіть дерева.

     Ознайомитися також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree