Восьминіг спробував відібрати камеру у дайвера

Рубрика: Рибацькі приколи

01-11-19-05     Ймовірно дайвер не отримав у восьминога дозвіл не відеозйомку його особистому житті, за що і був покараний – молюск спритно вирвав камеру для підводної зйомки у водолаза з рук і навіть намагався з нею втекти (ВІДЕО)

     Інцидент стався біля берегів Франції. Восьминіг намагався вкрасти у дайвера камеру для підводної схемки. Нирець знімав молодого молюска, коли той вирішив спробувати себе в ролі оператора і без коливань відібрав камеру у чоловіка.

01-11-19-01

    Головоногий злодюжка міцно вчепився в здобич і навіть намагався втекти з камерою, але йому це не вдалося.

01-11-19-02

     Зрештою дайвер все ж вирвав апарат з міцних щупалець.

01-11-19-03

    Восьминоги живуть у всіх тропічних і субтропічних морях і океанах, в тому числі у Тихоокеанського узбережжя США, біля берегів Британської Колумбії, Аляски, Росії, Японії та Корейського півострова.

01-11-19-04

     Зазвичай вони уникають контактів з людьми, але в даному випадку восьминіг рішуче пішов на конфлікт з людиною, замість того щоб втекти і сховатися в затишному місці.

01-11-19-05

    В результаті такого контакту і дайвер і восьминіг отримали, що хотіли: дайвер отримав гарне відео, а восьминіг ознайомився з новим для себе гаджетом і при цьому залишився в живих після зустрічі з людиною.

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree