Поради по догляду за мотором для човна

Рубрика: Рибальські снасті

     10-12-19-02Човен з мотором – звичний засіб пересування для рибалок і жителів населених пунктів поблизу річок, водосховищ та великих озер. Для одних човен є різновидом водного транспорту, а для інших є головним засобом для лову риби, треті користуються човнами для відпочинку і подорожі. Незалежно від використання човна, мотор потребує догляду, інакше в найближчому майбутньому результат розчарує його власника.

Догляд за човновим мотором

     Найбільш вразливою частиною човна є мотор. Тривала експлуатація силового агрегату неможлива без змазування його маслом. Якість використовуваного продукту важлива з наступних причин:

  • перевірене масло високої якості – гарантія тривалої експлуатації човна;
  • регулярне змазування мотора маслами забезпечує захист від агресивної водного та навколишнього середовища.

10-12-19-02

    Тому, перед придбанням моторного масла для човна слід проконсультуватися з продавцем або друзями, які мають досвід покупки зазначеного продукту.

Найчастіші несправності мотора на човнах

     У більшості випадках поломки мотора на човні трапляються через їх власників. Найчастішими з них є:

  • недотримання правил догляду за силовим агрегатом;
  • несвоєчасне проведення профілактичних робіт.

10-12-19-01

    Усунути несправність можна без залучення професіоналів. Для цього необхідно контролювати наявність масла в редукторі, перевіряти працездатність свічок і при поломці міняти їх, контролювати роботу крильчатки. Оскільки експлуатаційні характеристики човнів різні, слід знати їх можливості.

    Для більшості моторів час експлуатації становить 50 або 100 годин. По завершенні вказаного часу власник водного транспорту повинен проводити заміну масла. Для перевірки масла необхідно:

  • відкрити заглушку і деякий час почекати поки зтечуть залишки рідини з її поверхні;
  • відсутність сторонніх домішок і запахів каже, що масло прослужить деякий час, якщо ситуація кардинально протилежна – необхідно провести заміну.

10-12-19-04

    Як видно, контроль над працездатністю мотора не такий і складний. Головне, любити водний транспорт і забезпечувати регулярний догляд за ним.

10-12-19-03

    Сумніваєтеся у своїх можливостях – скористайтеся послугами професіоналів. Як правило, на будь-якому автосервісі знайдеться фахівець із заміни масла, який розуміється в особливостях різних моделей човнових моторів (двотактні, чотиритактні та інше).

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree