Саморобна рибальська снасть з опаришем у колбі від лампочки

Рубрика: Рибальські снасті

10-11-21-02     Автор відео з Facebook показує, як своїми руками з підручних матеріалів змайструвати уловисту рибальську снасть та демонструє її в дії на водоймі (ФОТО та ВІДЕО)

     У самому центрі цієї годівниці знаходиться маленька лампочка. Саме вона відіграє роль герметичного контейнера, в який можна легко помістити опариш. І дуже важливо підкреслити той факт, що опариш при нестачі кисню втрачає свою активність, не кажучи про те, що насаджуючи на гачок, ми його дуже травмуємо. З кожною хвилиною він сповільнюватиметься і втрачатиме свою продуктивність.

10-11-21-01

     Жодних проблем, якщо ми ловимо на поплавок і часто міняємо наживку, що не скажеш при ловлі на фідери. Тут справи зовсім інакші. Залежно від монтажу снасті, опариш перші кілька хвилин заривається в мул і в цілому це дуже негативно позначається на клюванні. Справа в тому, що рибі доводиться дуже довгий час шукати нашу наживку і відповідно результат не виправдовує надії.

10-11-21-02

     Немов вишеньку на торті ми утримуємо скупчення опаришів безпосередньо в центрі цієї снасті, а повітря в посудині дозволить опаришу бути продуктивним більш тривалий час. І зрозуміло, результат не змусить вас довго чекати.

10-11-21-03

     Ефективність даної снасті автор відео продемонстрував на невеликій річці, зробивши підводну зйомку.

     Риба буквально кидалася на цю лампочку, перекинувши камеру. Зграя невеликих амурів зреагувала дуже бурхливо. Один із них присмоктався до годівниці, наче дитина до соски.

     Ознайомиться також:

RYBY

27-12-19-02Старовинні рибальські снасті – історія виникнення рибальського гачка (ФОТО)

 

 

 

 

Nocnoj_liascЯк ліхтарик допомагає нам спіймати трофейну рибу ввечері після заходу сонця (ФОТО)

 

 

 

 

Machovije_udilisciaМахові вудлища: які бувають, оснащення, застосування (ФОТО)

 

 

 

RYBY

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree