Несподіваний улов 16.06.20 на озері в парку Жовтневий у Чернівцях

Рубрика: Розповіді

16-06-20-04    Особисто я завжди скептично ставився до видового різноманітніття водної живності в міських озерах. Риболовля 16.06.20 на озері по вул. Південно-кільцевій у Чернівцях кардинально змінила мою думку (ФОТО і ВІДЕО)

    Без десяти хвилин шість вийшов на берег озера, але на мій подив всі зручні для риболовлі місця були вже зайняті. На небі висіли рвані хмари, температура повітря 17°С, повний штиль і над водою стояв слабкий туман.

     Знайшов невелике вікно в очереті, не дуже зручне, біля самої води доводилося балансувати на вузькій, слизькій дошці, але мені не звикати.

16-06-20-01

    Замісив магазинну прикормку на карася з місцевим болотом і почав закидати вудки. В якості наживки застосував опариш. Сподівався закинути три вудки з годівницями і одну на поплавок. Рибальський процес потроху почався.

16-06-20-02

    Приблизно через годину побачив першу клювання на поплавкову вудку. Попалася красива краснопірка. Далі рибалка пішла жвавіше. Раз в пів години траплялися клювання. Клювали карасі і краснопірки.

16-06-20-03

     Близько восьмої ранку трапилося дивне клювання: почався невеликий дощ, вудка з годівницею постійно слабо підстрибувала, вирішив перевірити і перекинути. На мій подиву я витягнув на берег невелику черепаху. Ось чого не очікував, так це зловити на опариша черепаху. Гачок вона заковтнула глибоко, кінчик гачка не було видно з пащі, довелося відкусити жилку і після короткої фото-сесії відпустив черепаху назад в озеро.

16-06-20-04Європейська болотяна черепаха

     Довідкова інформація: європейська болотяна черепаха – це єдиний вид черепах, який водиться в Україні. Загальний розмір дорослої особини коливається від 14 до 20 см, зрідка досягає до 30 см. Живуть в прісноводних озерах і річках. Харчуються дрібною рибою, пуголовками, молюсками і рослинністю.

    Краснопірку ​​(а може, то була плотва) і карасів кидав в садок з метою зробити в кінці рибалки кілька загальних знімків. Після фотосесії мав намір краснопірку випустити в озеро, але в процесі риболовлі в садку із тонкої жилки утворилася дірка і дрібна краснопірка втекла. У всіх короповий на кінчику першого променя верхнього плавника є гострі зазубрини, якими вони легко ріжуть жилку.

16-06-20-05

    Відео з риболовлі 16.06.2020 на озері по вулиці Південно-кільцевій в Чернівцях викладено нижче:

    На завершення слід додати, за підсумками цієї риболовлі моє уявлення про видове розмаїття підводної і надводної озерної живності в даній водоймі радикально змінилося – це реально живе озеро з активною рибою, безліччю маленьких і великих качок, чайок та інших водних пернатих. А найголовніше – якість води підходить черепахам, занесеним до Червоної книги України та Європи.

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree