Несподіваний улов на Пруту 30.07.2017

Рубрика: Розповіді

Sudak_03-08-17-01     Багато рибалок воліють ловити рибу на річках, і я Дімон-рибак в їх числі, оскільки, іноді застосувавши всі навички не зловиш рибки, а іноді на річці можна виловити таке! Та й видове різноманіття риб в річках набагато більше, ніж в озерах. Риболовля на річках більш цікава, навіть можна сказати більш азартна, тому що не знаєш, яка рибка попадеться на гачок (ВІДЕО).

     Ось і цього разу, в неділю 30 липня, вирушаючи на Прут, налаштувався ловити не хижу рибу: швею, всюдисущих бичків, головня, заборонених до вилову рибців, червонокнижну марену. Хоча головень часто веде себе як хижак і ловиться на всілякі бльостни і твістери.

    Для риболовлі взяв відповідну снасть: дві вудки з годівницями-сіточками на кожній по два маленьких гачка і одну поплавкову вудку з одним гачком. Загалом, все строго у відповідності до Правил любительського і спортивного рибальства – п’ять гачків на людину.

     Місце для риболовлі вибрав вище старого, вузького мосту в районі кемпінгу. Погода сонячна, температура повітря 29˚С, майже повний штиль. Прибув на місце близько 16:00. Вода в річці висока, брудна, але відпочиваючих на березі предостатньо. Хтось приймає сонячні ванни, хтось купається, хтось смажить сосиска на вогні, хтось ловить рибу. Загалом, всі при ділі. Знайти місце для риболовлі при такій концентрації людей на один квадратний метр берега було непросто.

    По дорозі на березі побачив дивну жабу. Вона відскакувала від мене в воду на пів метра і відразу вибиралася назад на сушу. Кого або чого вона боялася в воді, більше ніж мене на березі?

    Нарешті знайшов собі місце для риболовлі на невеликому півострові. У годівниці забив хліб, на гачки 3-4 опариша, а на кінчик гачка кук. У моєму розпорядженні був жовтий кук з медовим запасом, рожевий з часниковим і білий з запахом ванілі.

    Тільки закинув першу вудку на годівницю, буквально через хвилину клювання, навіть не встиг включити камеру – дзвіночок шалено дзвенить. Підбіг до вудки, підсік і на мій превеликий подив на гачку виявився пристойного розміру СУДАК.

Sudak_03-08-17-01

     Мабуть вмістом годівниці зацікавилася якась риб’яча дрібнота, судак погнався за нею в каламутній воді і випадково хапнув гачок. А проковтнув він гачок дуже глибоко. Я намагався його витягти і так, і сяк, а він ні в яку. Сунути палець в пащу з іклами страшно – він же обов’язково вкусить. Так і не зміг витягнути гачок, довелося відірвати волосінь. Посадив ікластого хижака на кукан і продовжив риболовлю, весь в очікуванні великої риби.

    Більш детально ознайомитись з рибальським процесом можна на відео, яке викладено нижче:

     Далі річка вирішила, що з мене досить улову. Траплялися лише дрібні бички і піскарі.

Bycek_03-08-17-02

     Близько сьомої вечора біля моїх вудок вже почали плескатися відпочиваючі. Мені не залишилося нічого іншого, як зібратися і йти додому.

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree