Полювання за хижою рибою біля с. Самушин 11.09.16

Рубрика: Розповіді

11-09-16-02     Прийшла осінь, а ця пора року у мене асоціюється з ловом хижаків: окунь, судак, жерех, головень… Тому, в неділю раненько вирішили відправиться на Дністер (ВІДЕО).

     Рибалити вирішили в районі села Самушин Заставнівського району Чернівецької області. Нижче села розташований невеликий острів, зарослий лісом, а ще нижче за течією можна під’їхати до води на машині. Там і вирішили почати нашу риболовлю. Місце зупинки зазначено на карті червоним хрестиком.

11-09-16-01

     Склад рибальської експедиції був наступний:

  • автор цієї розповіді, водій, фото-відео оператор — Дімон-рибак;
  • мій брат Петро – рибалка з великим досвідом, великий фанат рибалки і рибальських пригод.

     Хотіли виїхати з міста затемна, щоб зустріти світанок на річці, але вийшло як завжди. Довго збиралися: треба взяти ще це, треба заїхати за цим і т. д. Дісталися до місця риболовлі десь до 10 ранку. Там уже стояла одна машина, кілька рибалок розташувалося в лісі між селами Онут та Самушин, а один блеснив нижче острова.

     Швидко зібравши і спорядивши спінінги, вирушили в пошуках рибальського щастя. Я почав «полювання» на хижака з 10-ти грамовою вертушкою білого кольору. Але практично при кожному закиданні блешня плуталася у водоростях, постійно доводилося знімати їх з гачка і ніяк не вдавалося провести блешню крізь стіну водоростей.

     Віддаляючись все далі і далі від берега, ставало глибше і течія швидше, а водоростей все менше. Приблизно на середині Дністра глибина була по пояс, водорості зникли, але абсолютно не клювало. Пройшовши пішки по воді від острова і до лісу у нас не було жодного удару. Зміна блешень також не давала ніякого результату.

11-09-16-03

Якщо побачете на березі такий знак, знайте, тут риби нема – жарт!

     До обіду температура повітря перевалила за 30°С, вода дуже тепла, чиста. Купайся, загоряй, відпочивай, але ми приїхали на риболовлю. Пообідавши в тіні дерев, вирішили змінити місце риболовлі. Між селами Мосорівка та Самушин діє пором. Мені і раніше доводилося там рибалити, гарне місце, туди і вирушили.

11-09-16-04

     На новому місці, перебравши кілька блешень, я зупинився на 10-ти грамовому кастмастері. На нього час від часу траплялися невеликі судачки, довжиною близько 20 см. А мій брат ловив з тим же успіхом на 6-ти грамову вертушку мідного кольору.

     Приблизно до шостої вечора Петру попався розкішний, вгодований окунь грам на 400. Це був пік нашої риболовлі, нічого більшого в цей день нам спіймати не вдалося.

11-09-16-02

     В результаті риболовлі ми зловили близько двадцяти олівців-судачків і одного окуня. Зрозуміло, дрібних судачків ми відразу відпускали, нехай ще підростуть, а з нами додому поїхав лише один окунь. Найбільш цікаві моменти риболовного процесу можете подивитися на відео, яке викладено нижче.

     Можливо, з похолоданням піде крупніша рибка. Будемо пробувати ще. До наступних зустрічей.

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree