Прогулянка на човні по просторам Дністровського водосховища та риболовля з берега

Рубрика: Розповіді

15-08-20-10     Невелика розповідь про риболовлю з берега і культурний відпочинок на Дністровському водосховищі біля с. Грушівці Кельменецького р-ну Чернівецької області з 12 по 14 серпня 2020 року (ФОТО і ВІДЕО)

     Як завжди, збори, покупки, дорога зайняли у нас пів дня. В обід вийшли з машини на березі Дністровського водосховища біля с. Грушівці. Розвантажили машину, накачали човни і вплав  на човнах переправили наші речі в ліс, як ми вважали подалі від людей.

     Не тут то було. У місцевому лісі рибалок було як людей у ​​вихідний день в міському парку. Ми прибули на риболовлю в обід, посеред тижня в будній день – середа. А вільних, придатних для риболовлі галявин майже не було. Ймовірно, цьому було дві причини:

  • рівень води в Дністровському водосховищі в даний момент дуже високий, під самий ліс, всі великі галявини просто під водою;
  • велика кількість рибалок і відпочиваючих вже розташувалися на невеликих незатоплених галявинах.

     Не відразу, але нам таки вдалося знайти вільну галявину майже на самому краю лісу. Після невеликого прибирання встановили наш табір і почали культурно відпочивати в спекотний літній день, в тіні лісу, на березі водосховища.

    На наш подив, нічна рибалка не принесла бажаного результату. У минулі роки риба пристойного розміру ловилася в цих місцях виключно вночі, а вдень траплялася дрібна плотва. У цю ніч вдалося зловити всього дві невеликі рибки. Словами класика – «ЦЕ НЕ СЕРЙОЗНО!».

15-08-20-05

    Наступний день – четвер 13 серпня, я присвятив прогулянці на човні по безкрайніх просторах Дністровського водосховища. Відвідав на Хмельницькому березі базу відпочинку «Ксенія», після нетривалої зупинки на дозаправку і чашечку «КАВА» знову відправився на воду. Зайшов по дорозі на Чернівецькому березі на базу «Каньйон». Скрізь дуже красиво, багато щасливих відпочивальників і рибалок. Під вечір, дуже втомлений від відпочинку, повернувся в наш табір.

15-08-20-02

15-08-20-01

15-08-20-04

15-08-20-06

    На наступний день, в п’ятницю, з самого ранку всі дружно рибалили на березі. Для риболовлі застосовували фідерні вудилища довжиною 3,9 м і оснастки з годівницями.

15-08-20-07

    Траплялися в основному пристойного розміру подлящики і велика плотва. Кращі результати приносили максимально дальні закиди. Ближче до берега клювало рідше і улов відверто невеликий.

15-08-20-08

15-08-20-09

    Ближче до обіду всі зійшлися на думці, що риби нам цілком достатньо і ми почали збиратися в зворотний шлях.

15-08-20-10

    Прогулянку на човні по Дністровському водосховищу і кілька результативних моментів риболовлі з берега можна подивитися на короткому відео, викладеному нижче.

     На завершення розповіді хочу відзначити, вирушаючи на риболовлю в ці місця, ми всі були налаштовані на нічну риболовлю, а в цьому році все не так. Тепер вночі риба тут відпочиває і ловиться регулярно протягом усього дня.

     До зустрічі.

     Всім, ні хвоста, ні луски.

     Ознайомитися також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree