Рибалка на озері біля с. Колінківці з 04 по 05.08.16

Рубрика: Розповіді

05-08-16-06     Багато разів чув про це озеро, але жодного разу там не рибалив і ось нарешті дозрів. Запропонував у середу ввечері Олександру Івановичу поїхати на риболовлю з четверга по п’ятницю із однією ночівлею (ВІДЕО).

     Знаходиться озеро біля села Колінківці в Хотинському районі Чернівецької області, приблизно за 30 км від Чернівців. Дорога відмінна, під’їзд нормальний.

05-08-16-01

    Озеро досить велике але не глибоке. У місці, де ми рибалили (позначено червоним хрестиком на карті) глибина була близько метра. Славиться ця водойма великою кількістю зачепів, воно сильно заросло різною водною рослинністю і рибалити можна лише в очищених від водоростей «вікнах». Тому ловити на фідер, або інші снасті з годівницями, не представляється можливим – відразу зачіп і обрив. Але ж ніхто не відміняв стару, надійну поплавкову снасть.

     Так як більш-менш зручних для риболовлі «вікон» на озері не багато, наш знайомий Сергій Михайлович, запропонував нам стати на його підгодоване місце у четвер в обід.

    Склад рибальської експедиції був наступним:

  • автор цієї розповіді, водій, фото-відео оператор — Дімон-рибак;
  • дуже досвідчений рибак, майстерно готує з пійманої риби дуже смачні страви – Олександр Іванович;
  • рибальський експерт, що знає це озеро, як свої п’ять пальців – Сергій Михайлович.

     З ранку Сергій Михайлович вирушив на озеро, а я з Олександром Івановичем прибули на водойму до трьох годин дня. До цього часу у Сергія Михайловича вже був досить пристойний улов – близько 20 карасів, кілька окунів і ротанів. Він поділився з нами своїми знаннями особливостей місцевої риболовлі, зібрався і поїхав, а ми стали на його місце. Це було очищене від очерету й водоростей вікно на воді шириною приблизно три метри і довжиною до десяти.

     Трохи принадивши рибу сумішою каш: перловка, мамалига, макух…, закинули по дві поплавкові вудки на бутерброд – опариш з хробаком. Через пару хвилин у Олександра Івановича сталась покльовка, хитра риба спробувала втікти у комиші, але не тут то було, після декількох секунд боротьби на березі вже лежав карась з долоню, а за ним попався і ротан.

05-08-16-04

     Закидаючи чисто на опариша, доводилося довго чекати клювання, а на бутерброд клювало майже відразу, але очевидно зовсім дрібна рибка, підсікти її було неможливо. Треба було чекати, коли поведе в бік поплавок, покладе або затягне під воду.

05-08-16-05

     Рибалка налагодилася, через 15-20 хвилин по черзі, а іноді і разом, витягали рибку. Іноді траплялися зовсім дрібні карасіки або окуньці, яких ми випускали, але в основному ловилися карасі з долоньку, рідше такого ж розміру окуні і до вечора зловили чотири ротана.

05-08-16-07

     Рибалили ми на невеликому п’ятачку приблизно три на три метри. З чотирма вудками на двох, парасолькою від сонця, стільцями, столом – було трохи затісно. Вудки іноді плуталися, але ці незручності ми компенсували згуртованою роботою. Якщо у когось щось плуталася, другий допомагав розплутати.

05-08-16-02

     Коли остаточно стемніло, повечеряли і пішли спати.

05-08-16-03

     На світанку взялися за рибалку з новими силами. Кльов був такої ж інтенсивністю, що і ввечері. В улові переважали карасі. Олександру Івановичу попався навіть один під пів кіло.

     Час від часу таки траплялися глухі зачепи або хитрюща риба йшла при виведенні в очерет. Доводилося заходити у воду і розплутувати або відчіпляти, але у мене без втрат не обійшлося – обірвав три повідка.

05-08-16-06

     До обіду сонце сильно прижарило. План по рибі ми виконали, тому вирішили згортатися. На відео, яке викладено нижче, можете переглянути риболовний процес.

     Ще одна рибалка відбулася. Рекомендую це озеро всім любителям ловлі на поплавкову вудку.

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree