Рибалка на озері біля с. Ставчани 19-20.05.2017

Рубрика: Розповіді

19-05-17-02     Рівень води в річках Прут і Дністер піднявся, вода брудна, а на Дністровському водосховищі за отриманими оперативними даними від знайомих поки не клює. Тому звернули свою увагу на озеро біля с. Ставчани Хотинського р-ну Чернівецької області (ВІДЕО).

     На цей раз на риболовлю відправилися втрьох:

  • автор цієї розповіді, фото і відео оператор – Дімон-рибак;
  • великий любитель рибальського процесу – Сергій;
  • рибак із величезним досвідом – Олександр Іванович.

День перший – 19.05.17

     Виїхали з міста Чернівці в п’ятницю, після обіду. До озера від міста близько 30 км. На мій подив, дорогу відремонтували, всі ямки підлатали і навіть місцями лежав зовсім новий асфальт.

     О 18:00 ми вже були на місці. На березі всюди наставлені таблички «Купатися заборонено», через кожні 10-20 метрів бочки для сміття, трава покошена, берег чистий – цивілізація. Рибалок на озері було багато. Відразу уточнили, рибалка платна, 50 грн. з людини за день. Також на березі були альтанки, але зрозуміло за окрему плату, ще 100 грн. Цілком прийнятні ціни, в порівнянні з розцінками на деяких інших озерах.

    Так як всі після роботи приїхали голодними, насамперед засмажили на вогні мисливські сосиски, перекусили і зайнялися улюбленим хобі – риболовлею.

19-05-17-01

    Погода стояла сонячна, майже повний штиль, температура повітря + 22˚С і на подив жодного комара. Хтось висловив припущення, що сади навколо озера обробляють якоюсь хімією від комах-шкідників, тому комарів немає. Цей факт нас повністю влаштовував, можна було спокійно позагарати на сонечку.

19-05-17-02

     Спочатку закинули по дві поплавкові вудки на бутерброд – черв’як з опаришем. Але рибалка якось не йшла. З кількох спроб вдавалося підсікти хитрого карася. Залишили по одній вудці. Як виявилося, підсікати треба відразу при найменших рухах поплавця. Олександр Іванович запропонував закинути резинку, так і вчинили.

19-05-17-03

    У цей день особливого успіху в риболовлі не спостерігалося. Із заходом сонця відправились відпочивати, хто в намет, хто в машину.

День другий – 20.05.17

     З першими променями сонця ми всі троє рибалили на березі. Взявшись за справу з новими силами, рибалка налагодилася. З сусідньої галявини до нас підійшов Павло. На його галявині в 6 ранку ще всі спали, їх можна зрозуміти, вони вже третій день відпочивали на озері.

     Павло щедро ділився з нами своїми рибальськими знаннями і ми, зрозуміло жартома, почали називати його між собою ІНСТРУКТОРОМ. Мою вудку Павло відразу забракував, мовляв, на це риба ловитись не буде. ИНСТРУКТОР спокійно відрізав гачок і почав все перев’язувати. Такого повороту я ніяк не очікував. Довелося взяти іншу таку ж неправильну вудку, і продовжувати ловити карасів, поки Інструктор переробляв мою першу вудку.

     Загалом, було весело. Більш детально рибальський процес можна подивитися на відео:

     Попадались в основному карасі з долоню, між ними іноді проскакували дрібні окуньці з мізинець. Десь о десятій годині ранку у кожного було по двадцять карасів, ми вирішили нам досить, зібралися і поїхали додому.

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree