Рибалка на Пруту 07.08.16

Рубрика: Розповіді

07-08-16-02     Погода в неділю була похмурою, до обіду повітря прогрілося до +25ºС. Цілком комфортні погодні умови для риболовлі, тому вирушив порибалити на Прут (ВІДЕО).

     Для риболовлі взяв дві вудки з годівницями-сіточками, пару рогачів, розкладний стільчик, камери для зйомки відео і фото. По дорозі в магазині придбав порцію опариша, один хліб і сів на маршрутку, яка їде на Калинівський ринок. Вийшов на Кемпінгу і вирушив на річку.

07-08-16-01

     Місце для риболовлі вибрав приблизно навпроти кінцевої зупинки тролейбуса четвертого маршруту, позначене на карті червоним хрестиком.

07-08-16-04

     Вище за течією знаходиться невеликий перекат, а на місці моєї риболовлі Прут протікав швидко, але спокійно, без бурунів. Вода в річці була абсолютно прозора, чиста і тепла.

07-08-16-06

     Стояв майже повний штиль і сонечко то виходило з-за хмар, то назад ховалося за хмари.

07-08-16-05

     Закинув вудки близько 17:00 і став чекати клювання. На моєму березі, за моєю спиною знаходився ліс, а на протилежному березі, трохи нижче за течією, стояло машин десять і десь людей двадцять рибалили, хто на різні варіанти фідерів з годівницями, хто блеснив, хто кидав на муху.

07-08-16-02

     Незабаром дочекався покльовки. Після нетривалої боротьби на березі опинився яскраво забарвлений, красень підуст, довжиною близько 20 см. Я його сфотографував кілька разів і відпустив назад у річку, нехай ще підросте.

07-08-16-03

     Ще через пів години знову була покльовка. На цей раз на гачку весів піскар, розміром з мізинець. Після фото сесії він також відправився у рідну річку.

     Більше покльовок не було. Біля сьомої годин вечора зібрався і вирушив додому. Вийшла коротка за часом рибалка, але з рибою, нехай і не великий, я поборовся, в руках її тримав, а значить рибалка відбулася.

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree