Рибалка на р. Прут з боковим кивком на мормишку

Рубрика: Розповіді

     15-11-18-04На невеликій річці за допомогою 7-ми метрової вудки «CARBON LANDING» герой відео з YouTube канала «Щоденник рибака» на мотиля методично тягає підустів, марену і жереха. Багато сходів, але і улов солідний (ВІДЕО)

     На початку риболовлі автор відео розповідає, що в цьому місці підуст вискакує з води, але чомусь не клює. Відбувається клювання, схід риби, а коли витягує мормушку, на ній весить луска риби – це не клювання, а зачеп риби на проході.

    Через деякий час риба нормально клює і в руках рибака опинився симпатичний підуст.

15-11-18-01

    Далі нове клювання, вудилище зігнулось навпіл, риба вистрибує з води, робить свічку. За кілька секунд  виявляється, що це зловилась Червонокнижна марена, яку автор відео відпускає назад у річку.

15-11-18-03

    Потім клює черговий підуст, ще більший за попереднього.

15-11-18-04

     На завершення риболовлі зачепився невеликий жерех, якого рибалка також відпускає в річку.

15-11-18-05

    Більше на відео, викладеному нижче:

     Рзюме автора відео: «Три підуста везу додому, солідних, зроблю оселедець з них і з картошечкою з’їм. Марену зловив і відпустив. Сьогодні дуже багато було сходів через проходи риб’ячі, і відпустив жереха невеликого. Зробив короткий огляд, поїздив, подивився нові місця, прийшов до висновку, що риба ще не клює, треба чекати морозу, або щоб вода була після дощику, легенько підбувала, трошки міняла колір, бо вона дуже прозора».

Джерело:

Канал YouTube «Щоденник рибака»

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree