Риболовля на Дністрі 19.07.2020

Рубрика: Розповіді

19-07-20-01    Нарешті сезон дощів закінчився, рівень води в річках поступово знижується і вода чиститься. А найголовніше, почала клювати моя улюблена риба – швея (ФОТО і ВІДЕО)

    Близько сьомої ранку вийшли на берег Дністра. Погода сонячна, повний штиль, близько 20 ° С і як годиться в цю пору року – скажені комарі. До цієї невеликої незручності все рибалки звикли.

    Підгодували рибу сумішшю відвареного пшона, гороху, магазинної прикормки і землі. З першого закидання відразу клювання і на гачку опинилася пристойного розміру, як для свого виду, швея.

19-07-20-01

    Далі рибальський процес пішов по колу. Насадив опариша, закинув вудку, проводка із притримуванням поплавця в нижній точці проводки, клювання, підсікання і як результат – рибка в руках рибалки. Приблизно з трьох проводок одна закінчувалася результативно. 90% улову становила швея, рідко траплялися невеликі голавлики, рибці, підусти, бички і піскарі, яких ми зрозуміло відпускали.

     Підгодовувати доводилося кожні 20-30 хвилин. Без підгодовування клювання ставало зовсім млявим, а відразу після закидання в воду чергової порції підгодовування клювання пожвавлювався з новою силою.

19-07-20-02На фото я з одноденним ранковим уловом

     Ми рибалили на Дністрі п’ять днів, виходили на риболовлю на пару годин з ранку, поки не зійшло сонце, і на пару годин перед заходом сонця. Причому кожен день пробували рибалити в різних місцях. В результаті наших рибальських пошуків у мене склалося враження, що місце риболовлі в даний період не має великого значення. Зараз рівень води поступово опускається і Дністер ще не увійшов в своє звичайне русло. Тому для такої риболовлі в проводку на поплавкову вудку підходять місця з глибиною води від 1 метра і сповільненою течією. Таких місць на Дністрі дуже багато.

19-07-20-03

     В різних місцях клювала та сама риба, приблизно з такою ж інтенсивністю, з невеликими відхиленнями. Десь бички траплялися частіше, а десь рідше.

        На відео, викладеному нижче, показана рибалка з ранку 19 липня 2020 року.

На завершення розповіді хочу відзначити, що швея хоч і дрібна риба, але дуже смачна. З неї виходить відмінна таранька, її можна коптити і смажити.

19-07-20-04На фото смажена швачка в кукурудзяній муці

      До наступних зустрічей, всім, ні хвоста, ні луски.

     Ознайомитися також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree