Риболовля на Дністрі з 13 по 17 червня 2019 року

Рубрика: Розповіді

17-06-19-03     Нерестова заборона лову риби закінчився і нарешті затяжні дощі припинилися, вода в Дністрі на течії почала повільно очищатися, рівень води також почав потроху опускатися. З’явилася реальна можливість потрапити на хороше клювання риби (ФОТО + ВІДЕО)

     У четвер 13 червня близько дев’ятої ранку два впевнених у своїх навичках рибалки вийшли на берег Дністра біля с. Мосорівка Завставнівского району Чернівецької області.

     Склад рибальської експедиції був наступний:

  • автор даного оповідання, фото і відео оператор, водій даної експедиції – Дімон-рибалка;
  • досвідчений рибалка з величезним досвідом, прекрасно знає місцеві рибальські місця – Олег.

    Настала справжня спекотна літня погода. Вночі температура повітря не опускалася нижче 25 градусів, а вдень перевалювала за 30 градусів. В таких умовах під прямими променями сонця без захисту знаходиться цілий день, ймовірно небезпечно для здоров’я.

День перший – четвер 13.06.19

     Як я вже написав, вийшли на берег близько дев’ятої ранку. Вода в Дністрі була трохи каламутна, але не болото, як тривало пару місяців поспіль через проливні дощі. Рівень води середній, Дністер ще не повернувся в межі свого звичайного літнього русла. Така комбінація дуже перспективна для вдалої риболовлі на течії. Ймовірно, через злегка мутнувату воду риба не боїться підходити до берега і в рибалки з’являється реальний шанс наловити рибки.

13-06-19-02Вид на Дністер з точки зору рибалки

     План риболовлі був наступний:

  • виходимо на берег якомога раніше, по можливості;
  • прикормлюємо рибу;
  • закидаємо вудки і підбираємо наживку;
  • ловимо рибу до 11:00, поки не зійшло сонце;
  • після 11:00 збираємося і йдемо на базу чистити рибу і відпочивати.

    У нашому розпорядженні були наступні наживки: опариш, кук, хробаки, кукурудза. У перший день суворо дотримуючись плану нам попадалася в основному швея, рідше плотва і підуст, пару голавлів.

13-06-19-01На фото загальний улов першого дня риболовлі

День другий – п’ятниця 14.06.09

     Вранці вийшли на берег приблизно на годину раніше, ніж вчора. Рівень води трохи опустився, може сантиметра на два, але вода також залишалася мутнуватою. Приступили до риболовлі. Як і вчора, риба клювала виключно на опариша. Але клювання було трохи краще, ніж учора. Навіть попався один карась.

14-06-19-01На фотографії загальний улов другого дня риболовлі

День третій – субота 15.06.09

     За раніше затвердженим планом висунулися на риболовлю. Все йшло за планом, почали ловити рибу, рибка ловилася так само і така сама, як раптом з-за куща, що нависав над водою, підплив до нашого місця риболовлі великий пліт з туристами, на борту плота було чоловік 5-6. Ми дивилися на них з отетерілими очима з логічним питанням – що їм Дністра мало? Вони пропливли в метрі від нас, і вийшли на берег метрах в десяти нижче нашого місця риболовлі.

15-06-19-02На фотографії пліт з групою туристів на борту

    Як виявилося, хлопці шукали місце для стоянки і відпочинку, але наш берег їм не сподобався через товстий шар мулу на березі, нанесеного попередніми паводками і незабаром пліт з туристами продовжив свою подорож вниз по Дністру.

15-06-19-03На фотографії підсумок третього дня риболовлі

День п’ятий – понеділок 17.06.09

     У неділю 16.06.09 рибалка нічим не відрізнялася від попередніх днів, тому відразу перейду до понеділка. В цей день погода почала змінюватися, небо поступово затягували хмари, та й прогноз погоди впевнено обіцяв до обіду дощ.

    Ймовірно, з цієї причини клювання риби в цей день виявилося набагато слабкіше, ніж в попередні дні. Швея ловилася рідко, а вся інша риба взагалі кудись зникла. Поки я розмірковував, включати камери чи ні, у Олега трапилося дуже цікаве клювання, що цікаво на опариша. Його п’ятиметрове вудилище зігнулося навпіл, шалений опір, тривала боротьба. Незабаром над водою на секунду з’явилася ікласта паща пристойного розміру судака.

17-06-19-02

     Я зайшов по коліно в воду, Олег підтягнув хижака до берега, опустив руки в воду під рибину і ніжно викинув солідного судака на берег.

17-06-19-03На фотографії Дімон-рибалка із трофейним судаком

17-06-19-01Загальний улов п’ятого дня риболовлі

    Більше про рибальський процес можна подивитися на відео, викладеному нижче. Я не бачив необхідності створювати окремі відео для кожного дня риболовлі, оскільки рибальський процес в усі дні був приблизно однаковим. Тому на викладеному відео показані основні події третього дня риболовлі.

    На завершення слід додати, рибалка всім сподобалася, ми отримали величезне задоволення від боротьби з рибою різних розмірів і видів, а виловлена ​​нами риба пішла на піджарку і на тараньку. До зустрічі. Всім, ні хвоста, ні луски.

    Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree