Риболовля в п’ятницю 13.09.19 на р. Прут в Чернівцях

Рубрика: Розповіді

13-09-19-02      Забігаючи на перед, скажу, в цей день мені вдалося зловити кілька невеликих рибок, але мене завжди дивувало, як така маленька риба може настільки підняти настрій рибалці! (ФОТО і ВІДЕО)

     А тепер по порядку. Приїхав на берег Прута в районі ТК «МЕТРО» близько 15:00. Погода стояла по-літньому сонячна, тепла (+ 27ºС) і повний штиль. Не відразу мені вдалося знайти місце для риболовлі. Ширші, зручніші місця вже були зайняті іншими рибалками, як то кажуть, святе місце порожнім не буває, але і для мене знайшлося місце.

     Згідно задуму, я планував ловити рибу на вудки з годівницями, а оскільки в цьому місці ями розташовані відразу біля берега, не було жодного сенсу застосовувати довгі фідерні вудилища. Скористався для риболовлі короткими, легкими телескопічними вудлищами довжиною 2,4 і 2,7 метрів. Крім того, короткими вудлищами набагато зручніше орудувати в заростях верби.

     Застосував годівниці трьох модифікацій:

  • звичайна фідерна на 20 г. з пластиковим відведенням для зручності закидання і щоб не плуталися повідці з гачками за основну жилку;
  • типу «куля», вона рухається по основній волосіні з грузилом 40 г. в нижній частині годівниці;
  • оснащення схоже на «смерть карася» з годівницею в формі дині без грузила. У цій конструкції функцію грузила виконує забите в годівницю підгодовування.

     Хотів випробувати, який тип годівниці буде більш працездатним на невеликій течії.

     Дещо облаштував своє рибальське місце, по черзі закинув вудки і став очікувати клювання.

13-09-19-01Вид на річку Прут з моєї точки зору

     Клювання почалися негайно, але вони всі були холостими – дзвіночок  дзвонить, а риби, немає! Перші закиди я робив ближче до берега. Ймовірно, там пустувала дрібна рибка, не здатна проковтнути гачок.

    Перекинув вудки на пару метрів далі від берега. Сонечко пригрівало, час минав, слідували порожні клювання, а зловити рибку так і не виходило.

13-09-19-04

    Близько сьомої вечора відбулось результативне клювання, нарешті мені вдалося зловити свою першу рибку в цей день – це була швея (уклія).

13-09-19-03

     Відразу мій настрій піднявся, загорілася надія на хорошу, уловисту риболовлю, інтерес до риболовлі повернувся з новою силою.

    Освіжив наживки, перезакинув вудки і продовжив очікувати клювання риби моєї мрії. Дійсно, приблизно в пів восьмої знову радісно задзвенів дзвоник.

13-09-19-05

    Тепер на гачку виявився звичайний бичок.

13-09-19-02

     Проте, я вирішив не здаватися і залишитися на нічну риболовлю. Погодні умови підходящі, чому б ні? Але як виявилося, у мене з собою не було жодного ліхтарика. Ловити рибу вночі складно без ліхтарика і вже зовсім неможливо записати без освітлення на відео нічну риболовлю. Довелося відкласти цей захід на інший раз.

     Рибальський процес можна подивитися на відео:

    З хорошим, піднесеним настроєм, навіть можна сказати – з почуттям виконаного обов’язку, я відправив в сутінках додому.

     До зустрічі. Всім, ні хвоста, ні луски.

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree