Риболовля з 16 по 18 серпня на Дністровському водосховищі

Рубрика: Розповіді

     18-08-18-07На цей раз я вирішив спробувати ловити мирну і хижу рибу суворо з човна, а мої друзі ловили з берега на фідери і на спінінг з блешнею теж з берега. В результаті вийшов досить цікавий експеримент: який спосіб лову більш уловистий? (ФОТО і ВЫДЕО)

     Виїхали в середу 15 серпня після обіду. Поки добралися на місце, поки розклали табір на березі, вже почало темніти. У цей вечір я вирішив залишити рибу в спокої і поставив варити мамалигу для підгодовування риби і лову з ранку. Склад мамалиги для риболовлі стандартний: три чверті кукурудзяної муки і одна чверть пшеничного борошна для клейкості.

18-08-18-05

Тільки зварена мамалига остигає.

18-08-18-06

Мамалига готова для застосування в рибальських цілях.

     Склад рибальської експедиції був наступний:

  • автор даного оповідання, фото і відео оператор, водій даної експедиції – Дімон-рибалка;
  • досвідчений рибалка з величезним досвідом, прекрасно знає місцеві рибальські місця – Олег;
  • досвідчений рибалка, з яким ми разом провели багато веселих днів на рибалках – Андрій.

Четвер 16.08.18

     Олег ввечері в сутінках закинув один фідер. Я приблизно бачив, на якій відстані від берега падає в воду його годівниця і для чистоти експерименту вирішив стати на якорі на такій же відстані від берега.

    Вранці замісив прикормку в 10-ти літровому відрі: пів відра місцевої глини, додав мамалигу зварену ввечері в 2-ух літровому казані і додав півкілограма магазинної прикормки на ляща. Ретельно перемішав і відправився на човні загодовувати. Кинув два якоря. Глибина під човном виявилася близько 6-ти метрів. Зліпив з прикормки кульки і розкидав навколо човна. Закинув бортову вудку на опариша і на мамалигу, але за одну годину проведену на човні не побачив жодного клювання.

П’ятниця 17.08.18 і субота 18.08.18

     В ніч з п’ятниці на суботу близько третьої години ранку рубонула злива, та не просто злива, а стіна води з неба. У цей час ми спали на перевернутих човнах під відкритим небом. Довелося поспіхом ховатися від дощу під заздалегідь розтягнутим брезентом. Нічка видалася та ще! Всі речі промокли. Вранці дощ припинився, виглянуло сонце, розвісили речі сохнути і вирушили ловити рибу.

    Наступні два дні (п’ятниця і субота) в плані риболовлі у мене вийшли приблизно однакові. О шостій ранку підйом. З відром прикормки на воду, ставав на якорі, загодовував рибу і приступав до риболовлі. Я намагався одночасно ловити на бортову вудку і спінінгом з блешнею. В улові в основному траплялися плітка на бортову вудку і окуні на блешню-вертушку.

18-08-18-02

Стандартна плітка на бортову вудку з кивком.

18-08-18-01

Стандартний окунь на 10-ти грамову вертушку.

18-08-18-03

Часто окуні ловилися за зябра, за живіт, як завгодно, але не за рот.

18-08-18-07

Мої знайомі в міру сил ловили вночі, і на фідери траплялися пристойні лящі й коропи.

18-08-18-08

Стандартний улов за один вихід на човні, 2-3 години на воді.

     Більш детально рибальський процес можна переглянути на відео, викладеному нижче:

     За результатами цієї риболовлі змушений визнати – фідер переміг. Вдень улов на бортову вудку з човна і на фідер з берега був приблизно однаковий. Та й ловилася риба того ж виду і такого ж розміру. Однак вночі на фідер траплялися пристойні лящі й коропи, а з човна вночі ловити не можна.

    Хоча, можливо мені на човні потрібно було відійти далі від берега, на більшу глибину. Можливо, тоді на бортову вудку ловилися б більші екземпляри, але це тільки теорія. Будемо експериментувати, будемо пробувати.

    До зустрічі. Всім, ні хвоста, ні луски.

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree